SPOLEČNOST EPASS

Společnost EPASS s.r.o. působí na trhu informačních technologií od roku 1994. Vlajkovou lodí je systém ERP EPASS®, který byl vyvinut firmou EPASS s.r.o. bez účasti zahraničního kapitálu. Jedná se o původní tuzemskou aplikaci, respektující požadavky české legislativy a českých uživatelů.

ERP EPASS

Podnikový informační systém ERP EPASS® nabízí úplné softwarové řešení všech agend, které jsou ve firmě vedeny. Kromě řešení standardních firemních procesů (obchodní agendy, účetnictví, vedení dokladů, sklady, prodejní pokladny, ...) nabízí i komplexní a efektivní řešení dalších agend, které jsou nutnou součástí fungování každé firmy.

F2 FORMULÁŘE

F2 formuláře je aplikace určená obchodníkům pracujícím v terénu, slouží k podchycení a následnému zpracování požadavků zákazníků. Je vhodná pro obchodní týmy složené z externích obchodníků, kterým poskytuje sofistikovaný nástroj pro správu jejich obchodních aktivit, aniž by obchodníci museli mít přístup do centrálního informačního systému provozovatele (aplikace nevyžaduje trvale internetové připojení).

SLUŽBY

Společnost EPASS s.r.o. nabízí zákazníkům komplexní servisní služby, spojené s údržbou a rozvojem ERP EPASS®. Náš přístup k zákazníkovi je založen na filozofii, že předpokladem úspěšné, dlouhodobé, kvalitní a oboustranně výhodné spolupráce je vzájemná důvěra založená na pochopení potřeb svého partnera.

Vítáme Vás na stránkách společnosti EPASS s.r.o.

Společnost EPASS s.r.o. se věnuje vývoji softwaru podporující podnikové procesy. Je autorem podnikového informačního systému ERP EPASS®, který nabízí komplexní softwarové řešení všech obchodně ekonomických agend.

Horkou novinkou je produkt F2 formuláře. Jedná se o obchodní nástroj sloužící obchodníkům pohybujícím se v terénu. Oblast jeho použití je poměrně široká: tvorba nabídek, podchycení objednávek, tvorba kalkulací, konfigurace sofistikovaných sestav apod. F2 formuláře je určen všem, kteří v současnosti využívají různé Excelovské či Wordové formuláře.

Aktuálně

15.8.2015  -  Reklamace

Agenda reklamací přes WEB rozhraní


15.5.2015  -  EPASS Planned Task

Aplikační server pro automaticky zpracovávané úlohy bez zásahu uživatele


15.9.2014  -  Modul pro plánování provozu LAKOVNY

Plánování vytížení kapacit práškové lakovny je specifickou úlohou.


1

Tipy pro Vás...
  

Na stránky byly umístěny případové studie řešení některých zákaznických problémů

Obsluhujte svou datovou schránku přímo z prostředí ERP EPASS®

ERP EPASS® zvládá zpracování informací pro více společností v jediné databázi

Pro lepší představu o možnostech ERP EPASS® nabízíme ukázkovou prezentaci Vašich procesů v našem systému - prezentaci na míru

ERP EPASS® podporuje elektronickou fakturaci ve formátu ISDOC

Systém EPASS nabízí automatické zasílání e-mailových upomínek neplatícím zákazníkům

Systém EPASS® usnadňuje vytváření platebních příkazů pomocí QR kódů