Kooperace

Společnost EPASS s.r.o., s ohledem na otevřenou architekturu ERP EPASS®, spolupracuje při vývoji a implementaci informačních systémů s několika dalšími společnostmi. Takto pojatá filozofie spolupráce umožňuje zákazníkovi nabídnout skutečně integrovaný systém, který lze standardně rozšířit o vysoce kvalitní softwarové produkty kooperujících společností. Spolupráce s některými dalšími z našich partnerů přináší synergické efekty při využívání expertních znalostí, ze kterých těží vždy obě strany v duchu strategií win-win.

Mezi hlavní kooperující firmy patří:

Arsiqa system s.r.o.
Společnost je dodavatelem systému AROP - systém plánování a řízení výroby, systému pro přímou podporu řízení výrobního procesu středních a větších výrobních organizací. Bližší informace o systému AROP.

Arsiqa

FLUX s.r.o.
Společnost je dodavatelem systému FLUXPAM pro zpracování personálních a mzdových agend. Dále uživatelům nabízí komplexní docházkové systémy, systémy pro stravovací zařízení atd.

Flux

OKsystem, spol. s r.o.
Společnost je alternativním dodavatelem systému pro zpracování mezd

OKsystem

Alfa Software s.r.o.
Dodavatel systému pro zpracování mezd Avensio.

Alfa software

Maurizzio.net
Mladá, dynamická a energická komunikační a reklamní agentura se sídlem v Kralupech nad Vltavou. Její prezentaci můžete vidět kromě vlastních pages (klikněte na logo společnosti) také na Facebooku.

Maurizzio

SIDAT, spol. s r.o.
Spolupráce v oblasti sběru dat z provozu

Sidat

Syconix, a. s.
Spolupráce v oblasti document managenentu

A.S.E.I. s.r.o.
Dodavatel personálního informačního systému Odysea 2001

Asei

pinn partners s.r.o.
Společnost poskytuje služby v oblasti podnikového poradenství, podnikových financí a služeb corporate recovery - krizového řízení, řízení změn a restrukturalizací obchodních společností

pinn partners