EPASS

 

s.r.o.

PODNIKOVÉ INFORMAČNÍ SYSTÉMY PRO KAŽDÉHO

ERP EPASS

ESA – WEB

ESA – WEB aplikace pro podporu servisu

ESA je webová aplikace určená pro servisní techniky, kteří u koncových zákazníků zajišťují uvádění do provozu a servis zařízení například plynových kotlů, nebo tepelných čerpadel.

Zpracování v reálném čase

Díky tomu, že se jedná o webovou aplikaci, mohou ji servisní technici používat jak na mobilním telefonu „v terénu“ přímo u koncových zákazníků, tak doma na stolním počítači nebo notebooku. Velkou výhodou je to, že aplikace běží na provozní databázi informačního systému ERP EPASS. Technici tedy mají v aplikaci vždy aktuální údaje ze systému, a obdobně všechny údaje zadané do aplikace se v reálném čase ukládají do informačního systému.

Kompletní podklady pro servis

Aplikace poskytuje servisnímu technikovi přehled o jeho servisovaných zařízeních, umožňuje vyhledávat zařízení podle různých kritérií (název modelu, výrobní číslo, jméno nebo adresa zákazníka), případně vyhledat zařízení pomocí skeneru čárových kódů v mobilním telefonu – naskenovat čárový kód nalepený na zařízení. Aplikace zobrazuje k danému zařízení celou řadu informací: údaje související s uvedením do provozu, kompletní servisní historii, seznam a grafický rozkres náhradních dílů, návody k zařízení.

Evidence servisního úkonu

Technik typicky využívá aplikaci při provádění servisu u zákazníka. Technik v aplikaci zadá nový servisní úkon (garanční prohlídku, záruční nebo pozáruční servis), případně může připojit i fotodokumentaci pomocí fotoaparátu v mobilním telefonu. Technik si také v aplikaci může rovnou objednat potřebné náhradní díly – aplikace mu nabízí odpovídající náhradní díly k danému modelu. Požadované díly si technik objedná pomocí funkce „nákupní košík“.

ERP EPASS